Opinie klientów

Anna o Warsztatach Indywidualnych w Katowicach:
W minioną niedzielę w Katowicach miałam okazję uczestniczyć w „Indywidualnych Warsztatach z Alicją Zmysłowską”, które gorąco polecam! Teoria podana w prosty sposób poparta praktyką i możliwość podpatrzenia jak pracuje Mistrzyni Psich Kadrów. W części teoretycznej omawia zasady pracy z psem, na co zwracać szczególną uwagę, czego unikać, od czego zacząć postprodukcję, z jakich narzędzi korzystać, i że suwaki (uwaga!) … nie gryzą  Po tych warsztatach widzę moje niedociągnięcia i słabe strony a konstruktywna krytyka Alicji mobilizuje do dalszej pracy. Po zakończeniu szkolenia są jeszcze konsultacje swoich prac, z których właśnie korzystam. Wszystko dopełnia osoba Alicji, sympatyczna, komunikatywna i …wytrwała w szukaniu właściwego kadru… bo kto by nie chciał robić podobnych zdjęć?!
~
Zdjęcie z warsztatowego pleneru w Parku Śląskim w Katowicach
alicjazmyslowska-sssssssssssssssss

~

Martyna o sesji zdjęciowej swoich dwóch psów – Luckiego&Muzy:
Odkąd mam psy zawsze miałam marzenie żeby zrobić im sesje zdjęciowa z Alicją Zmysłowską. Od zawsze jej zdjęcia nie tylko mi się podobały ze względu na słodkie psy w pięknych kwiatach, są intrygujące, z fantazją, i oczywiście perfekcyjne. W końcu moje ciche marzenie sie spełniło! Spotkałyśmy się z Alicją! Nawet nie wiem jak zacząć opisywac Alicję. Ta Pani fotograf zrobi wszystko aby uzyskać idealne zdjęcie bez względu na pogodę, temperaturę, warunki, cokolwiek by się nie działo dawała z siebie 200% aby uchwycić ten jeden moment. Pracowałyśmy od wczesnego rana az do samej nocy. Alicja zawsze musiała być zadowolona z kazdego zdjęcia. Żadnych nudnych ujęć!
Jej niebywała wyobraźnia zaowocowała nam słodkimi zdjeciami jakich jeszcze nikt nie widział!
Bałam się że po tak długim dniu psiaki nie będą miały chęci do współpracy i nie będa sie przy tym dobrze bawic, ale na całe szczęśnie nie mogłam się bardziej mylic. Alicja upewniła się że atmosfera zawsze była lekka, przyjemna, wesoła przez cały dzień że moje psy w sumie by zrobiły dla niej wszystko dla idealnego zdjęcia.
Pracowałyśmy razem żeby ustawić psiaki do zdjęć zawsze uzywająć pozytywnych metod. Alicja bawiła się z nimi, dawał smakołyki i była nade cierpliwa. Było na prawdę miło!
Po zobaczeniu zdjęć na ekranie komputera na prawdę miały ochoe poleciec mi łzy. Zdjęcia były po prostu perfekcyjne. Dużo z Alicją rozmawiałyśmy przed sesją co ona by chciała, co ja bym chciała, i obie dostałyśmy duzo więcej niż nasze wymarzone zdjęcie! Jedyną rzeczą na jaką musze się poskarżyć to jest to że Alicja mnie od siebie uzalezniła i chce więcej tych zdjęć i sesji!  
Jestem na prawde wdzięczna za jej poświęcenie, wspaniałe zdjęcia i świetnie spędzony czas. Poleciłabym Alicję KAŻDEMU kto chciałby mieć najpiękniejsze zdjęcia i świetnie spędzony czas! 

~

Opinia jednej z uczestniczek Warsztatów Fotografii Psów w Krakowie, 13-15.05.2016r.:

Warsztaty z Alicją usatysfakcjonowały wszystkich uczestników – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, takich jak ja. Prowadząca posiada ogromną wiedzę, którą – co najważniejsze – potrafi przekazać. Okazało się również, że jest niezwykle sympatyczną, otwartą osobą, co przełożyło się na wspaniałą atmosferę. Podczas zajęć każdy mógł liczyć na jej dobrą radę i konstruktywną krytykę. Na zajęciach w plenerze mieliśmy do dyspozycji wielu psich modeli, spośród których każdy wyglądał zupełnie inaczej, co pozwalało uzyskać różnorodność naszych sesji. Ponadto wiele z psiaków potrafiło wykonywać rozmaite sztuczki, co dało ciekawe efekty na zdjęciach.

Przełomem były dla mnie również zajęcia z obróbki zdjęć, z którą zawsze dotychczas miałam problemy. Warsztaty polecam absolutnie każdemu, kto pragnie się rozwijać jako fotograf.
~
Zdjęcie z piątkowego warsztatowego pleneru w klimatycznym lesie
27130377291_c8ef5b93d5_o
~

Opinia jednej z uczestniczek Warsztatów Fotografii Psów w Danii, Ølsted, 22-24.04.2016r.:

This workshop was amazing! As we all agreed, 3 days are perfect length. Enough both for lectures and practice. I’m also happy for our group on FB (I didn’t know we will have this opportunity to be in contact and get support and feedback). Location was perfect, we had so various scenery in just two days: forest, “desert”, beach and water. It couldn’t be better! Alicja is just WOW!
~
Zdjęcie z warsztatowego pleneru o zachodzie słońcazzzzzzzzzzzzzz

~

Opinia jednej z uczestniczek Pierwszych w Polsce Warsztatów Fotografii Psów z Alicją Zmysłowską, Kraków 8-10.05.2015r.:
Nie pamiętam już gdzie po raz pierwszy zobaczyłam zdjęcia Alicji Zmysłowskiej, ale od pierwszej chwili sprawiły, że zainteresowałam się kim jest autorka i gdzie można zobaczyć inne jej prace. Jako fotograf hobbysta również chciałam uzyskać podobny klimat i złapać to “coś” co cechuje zdjęcia Alicji. I mimo, że jako osoba aktywna kynologicznie miewam wiele sposobności fotografować psy to czegoś ciągle mi brakowało. I na “pierwszych w Polsce warsztatach fotografii psów z Alicją Zmysłowską” po prostu musiałam być. Nie zawiodłam się i moje oczekiwania zostały spełnione. Alicja podzieliła się tajnikami swojej pracy, tak współpracą z psem i jego opiekunem, jak i warsztatem na sesji oraz dalszą obróbką zdjęć. Nasz kontakt nie urwał się z chwilą zakończenia warsztatów, Alicja otwarcie i chwali, i krytykuje efekty kolejnych “obróbek” – od wyboru zdjęcia, odpowiedniej pozy do oceny postprocessingu. Organizatorka Warsztatów – Agnieszka Janarek zadbała o miejsce spotkania odpowiednio przystosowane do pracy, poczęstunek oraz wszelką pomoc logistyczną (mapki, pomoc w dojeździe). Będą kolejne Warsztaty? Polecam każdemu kto jeszcze się waha udziału w nich, zyska nowe doświadczenie i wiedzę zdobyte w fantastycznej atmosferze. 

~

Zdjęcie z warsztatowego pleneru na jurze:17216924963_75983a8e4b_k

Opinia jednego z uczestników Pierwszych Warsztatów Fotografii Psów na Słowacji, Koszyce, 12-13.09.2015r.:

I have to say that the Workshop in Kosice was amazing and I enjoyed every minute of it! From scouting for locations to interaction with your dog model and retouching – Alicja had it all covered. There is so much one can learn from her, I would have loved for the Workshop to last longer.  Alicja was very helpful at all times – giving us feedback everytime she got a chance, lending us her gear to try it out and answering every question we asked. The workshop definitely exceeded my expectations! Thank you Alicja for being such an inspiration! It was a weekend to remember! 

Zdjęcie z warsztatowego pleneru w lesie:
24955598406_5767c8a9e0_o

Opinia jednego z uczestników Pierwszych Warsztatów Fotografii Psów z Alicją Zmysłowską w Austrii, Wiedień, 25-26.07.2015r.:
When I heard about the First Dog Photography Workshops with Alicja Zmyslowska in Austria I was very excited and immediately knew I needed to participate, as I have seen a lot of Alicjas work around and always loved her photos. This workshop was the first I ever visited, and I was very anxious about what to expect. The two days were packed with information and a lot of fun, and more than met my expectations! It was very interesting to learn how Alicja chooses her locations, and how she handles the dog and owner before finally trying to get the perfect shot. On the second day, we learned a lot about retouching the pictures, and it really changed the way I see my own pictures. I can highly recommend visiting a workshop with Alicja to everyone without hesitation! 

Zdjęcie z warsztatowego pleneru w zabytkowym parku:
20196670073_135932b2bd_k

Opinia jednego z uczestników Pierwszych Warsztatów Fotografii Psów z Alicją Zmysłowską w Norwegii, Bergen 18-19.07.2015r.:
Alicja is an exceptional photographer making unique photos. I have admired her photos for a long time. Therefore, it was great to be able to follow her workshop in Bergen this year. We had two nice days. The first day we had a photo session in the beautiful surroundings of the Hansa museum. The following day, Alicja taught us how she works with the photos in Lightroom.
During these two days I´ve got a lot more experience shooting many different dogs, and I specially appreciated what I learned about retouching photos in Lightroom. It was great to learn how Alicja works, and I got a lot of inspiration to work further with my photos.
Thank you, Alicja, for a great workshop!

Coś “od kuchni” :)
20104013599_0532be092e_o

alicjazmyslowska-9alicjazmyslowska-10alicjazmyslowska-5alicjazmyslowska-8